fbpx

Sīkdatņu politika

Kas ir sīkfails un kādam nolūkam tie paredzēti

Sīkfaili ir neliels fails, kas tiek saglabāts lietotāju datoros, lai varētu saglabāt preferences un citu informāciju, kura tiek izmantota lietotāja apmeklētajās tīmekļa lapās. Sīkfaili var saglabāt lietotāju iestatījumus noteiktās vietnēs, un dažkārt sīkfaili var tikt izmantoti, lai izsekotu, kā apmeklētāji nokļūst vietnēs un kādas darbības tajās veic.

Īsāk sakot, sīkfaili uzlabo lietotāja pieredzi, apmeklējot tīmekļa vietni, ļaujot sistēmai atpazīt apmeklētājus.

Purnavu Muiža Eco Food sīkfailus izmanto, lai palīdzētu attīstīt tīmekļa vietni www.pmecofood.lv un veidotu to lietotājiem draudzīgu. Sīkfaili kalpo par palīgu noteikt un izprast lietotāju vēlmes.

Sīkfailus var iedalīt vairākās grupās: sesijas sīkfaili un pastāvīgie sīkfaili, kur sesijas sīkfaili datorā tiek izdzēsti uzreiz pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas, savukārt pastāvīgie sīkfaili datorā tiek glabāti līdz to izdzēšanai vai derīguma beigām. Papildus tam, ir analītiskie sīkfaili, kad palīdz noskaidrot, kas visvairāk interesē lietotājus un kuras sadaļas tiek visbiežāk skatītas.

Tīmekļa vietnes www.pmecofood.lv  sīkfaili

Purnavu Muiža Eco Food šajā tīmekļa vietnē izmanto sīkfailus tālāk norādīto iemeslu dēļ.

 • Lai apkopotu datus par lietotāju, izmantojot Google Analytics rīkus(detalizētāka informācija – zemāk);
 • Lai nodrošinātu pareizu, kā arī relevanta satura rādīšanu sociālajā tīklā Facebook;
 • Lai rādītu ieteikumus lietotājam, kurš jau iepriekš ir apmeklējis www.pmecofood.lv vietni;
 • Lai identificētu lietotājus, kuri ir pieteikušies jaunumu saņemšanai, kā arī  īpašajiem piedāvājumiem. Anonīmie lietotāji šo sīkfailu nesaņem.

Papildus tam, Purnavu Muiža Eco Food izmanto Google sniegto pakalpojumu AdWords, kura uzskaita reklāmguvumus, kā arī atlasa mērķauditorijas. Šie ir trešo pušu sīkfaili, kuru derīguma termiņš ir 90 dienas vai 2 gadi.

Purnavu Muiža Eco Food izmanto funkcionālās un tehniskās sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājus ar attiecīgajiem pakalpojumiem.

Google sīkfaili

Lai analizētu šīs tīmekļa vietnes lietotāja paradumus un lietojumu kopumā, www.pmecofood.lv izmanto Google sniegto pakalpojumu – Google Analytics. Šis pakalpojums veido statistiku un citu informāciju par tīmekļa vietni, izmantojot sīkfailus, kuri tiek glabāti lietotāju datoros. Informācija, kas tiek veidota saistībā ar www.pmecofood.lv tīmekļa vietni, tiek izmantota, lai veidotu atskaites par tīmekļa vietnes lietojumu. Turpmāk uzskaitīti Google sīkfailu veiktie uzdevumi.

 • Atšķir unikālos lietotājus, kā arī iegaumē iepriekšējo apmeklējumu skaitu un laiku;
 • Iegaumē informāciju par datplūsmas avotu.
 • Nosaka sesijas sākuma un beigu laiku.Ņemot vērā sīkfaila tipu, Google tos uzglabā, sākot no 30 minūtēm līdz pat 2 gadiem. Google Privātuma politika pieejama zemāk norādītajā vietnē:

http://www.google.lv/privacypolicy.html

Atteikšanās no sīkfailiem

Ja Jūs vēlaties atteikties no sīkfailu izmantošanas, lūdzu, iepazīstieties ar zemāk norādītajām instrukcijām katrai pārlūkprogrammai.

 • Ja izmantojat Internet Explorer, tad atteikšanās secība ir sekojoša: noklikšķiniet uz Rīki, Interneta opcijas, Konfidencialitāte un, izmantojot slīdošo atlasītāju, izvēlieties „Bloķēt visus sīkfailus”.
 • Ja izmantojat Firefox, tad atteikšanās secība ir sekojoša: iespējams pielāgot sīkfailu iestatījumus, izvēloties „Rīki, pēc tam „Opcijas”un tad „privātums”.
 • Ja izmantojat Safari, tad atteikšanās secība ir sekojoša: iespējams pielāgot sīkfailu iestatījumus, izvēloties „Preferences”un pēc tam „privātums”.
 • Savukārt, pārlūkprogrammā Chrome varat iespējot sīkfailu iestatījumus, noklikšķinot uz „Iestatījumi” un pēc tam uz „Privātums”.

Ērtākai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai, rekomendējam sīkfailus saglabāt, taču, ja tomēr nevēlaties tos saglabāt, veiciet augšup minētās darbības, lai izmainītu pārlūkprogrammas iestatījumus. Informējam, ka sīkfailu (cookies) nobloķēšana var kavēt pilnvērtīgas mājaslapas izmantošanu.

SAITES UZ CITĀM INTERNETA VIETNĒM

Lūdzam ņemt vērā, ka šī Privātuma politika attiecināma tikai uz www.pmecofood.lv tīmekļa vietni.

Palīdzība

Mēs darām visu iespējamo, lai lietotāju un klientu dati būtu drošībā, kā arī lai tiktu nodrošināts maksimāls caurspīdīgums Privātuma politikas atjauninājumos. Lai Jūsu dati un privātums tiktu aizsargāti, Purnavu Muiža Eco Food nodrošina darbinieku apmācības datu aizsardzības un konfidencialitātes jautājumos. Ja lietotājs ir piekritis jaunumu saņemšanai, tad svarīgi zināt, ka visi dati tiek izmantoti šifrētā formā. Ja tiks konstatēta aizdomīga rakstura darbība ar Jūsu datiem, Jūs par to nekavējoties tiksiet informēti. Ja Jums ir neskaidrības saistībā ar Privātuma politiku, Jūsu datu apstrādi, Jūs esat laipni aicināti sazināties ar Datu aizsardzības speciālistu, rakstot uz: ecofood@purnavumuiza.lv.

Aizvērt
Aizvērt
Ielogoties
Aizvērt
Grozs (0)

Grozā nav nevienas preces.. Grozā nav nevienas preces..Valoda


0