fbpx

Vispārīgie interneta veikala lietošanas noteikumi

Pasūtījuma apstiprinājums no SIA „Purnavu Muiža”, juridiskā un faktiskā adrese “Mārtiņmuiža”, Mārupes nov., LV-2167, PVN reģ. nr.: LV40103160117, puses apliecina Klienta pasūtījuma saņemšanas faktu, bet nenozīmē, ka pasūtījums ir izpildīts. SIA „Purnavu Muiža” patur tiesības atteikties no pasūtījumu izpildes gadījumos, kad situācija nevar tikt risināta no mūsu puses (piemēram, piegādātājs nevar piegādāt konkrēto preci). Jebkuru problēmu gadījumā, kas saistītas ar pasūtījuma izpildi “Purnavu Muiža” par to ziņo pircējam.

Klients ir pilnībā atbildīgs par savu reģistrācijas datu drošību, nododot sava personīgā reģistrācijas konta informāciju trešajai personai.

Klientam ir pienākums veikt personīgās informācijas labojumus, ja informācija, kas iekļauta reģistrācijas formā, ir mainījusies.

Iepērkoties Purnavu Muiža Eco Food interneta veikalā, klients piekrīt turpmāk saņemt īpašos piedāvājums un jaunākās ziņas no Purnavu Muiža Eco Food savā e-pastā.

Klientam ir tiesības pieprasīt savu personīgos datu dzēšanu no Purnavu Muiža Eco Food datu bāzes, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: ecofood@purnavumuiza.lv

Pasūtījumus var veikt tikai Purnavu Muiža Eco Food interneta veikalā.

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 25 EUR.

Visu preču cenas ir norādītas eiro valūtā iekļaujot PVN.

Pēc klienta pieprasījuma Purnavu Muiža Eco Food var veikt izmaiņas esošajā pasūtījumā vienas darba dienas laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, izņemot gadījumus, kad pasūtījums jau ir sapakots vai izsūtīts. Pasūtījuma izmaiņas attiecināmas uz šādiem gadījumiem:

jauna produkta pievienošana;

daudzuma izmaiņas;

atteikšanās no pasūtītā produkta. Izmaiņas jāsūta uz e-pastu: ecofood@purnavumuiza.lv, norādot attiecīgā produkta kodu.

Apmaksas nosacījumi

Purnavu Muiža Eco Food interneta veikals piedāvā šādus apmaksas veidus:

Ar norēķinu kartēm Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro un American Express

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu.

Banklink maksājumi

Apmaksa skaidrā naudā, saņemot preces no kurjera vai Mārupes mednieku centrā „Purnavu Muiža”.

Rūpīgi aizpildiet visus pirkuma noformēšanai prasītos datus. Sistēma pēc šiem datiem automātiski sagatavos rēķinu. Rēķins tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu.

Veicot apmaksu bankā, obligāti norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta TIKAI pēc pilnas maksājuma summas saņemšanas. Ja pasūtījums netiek apmaksāts 7 darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, pasūtījums tiek automātiski dzēsts no sistēmas, tajā skaitā arī pasūtījumi ar apmaksu un saņemšanu Mārupes mednieku centrā.

Aizvērt
Aizvērt
Ielogoties
Aizvērt
Grozs (0)

Grozā nav nevienas preces.. Grozā nav nevienas preces..Valoda


0