fbpx

Par mums

Diemžēl staltbriežu gaļa nav pieejama katram, to nevar nopirkt katrā veikalā vai tirgū.

Mēs to vēlamies mainīt!

Tieši tādēļ piedāvājam ekoloģiski tīru un bioloģiskā saimniecībā audzētu, augstākās kvalitātes briežu gaļu restorāniem, kafejnīcām un privātpersonām.

Mūsu produkcija pieejama arī lielākajos Elvi veikalos visā Latvijā: Siguldā, Ādažos, Jelgavā Rūpniecības ielā, Rīgā Tēriņu ielā, Ķekavā, Vangažos Gaujas ielā, Ogrē Brīvības ielā, Kuldīgā Gravas ielā, Skrundā, Ķegumā, Saulkrastos, Rīgā Kūdras ielā, Liepājā Tisē ielā un Jūras ielā, Lielvārdē, Kalngalē, Inčukalnā un Bauskā.

Rīgas centrā mūsu produkciju atradīsi lielveikalā STOCKMANN!

Lai lieliski garšo!

Mūsu saimniecība

Mūsu saimniecībā visi dzīvnieki dzīvo dabiskā vidē, ikdienā tiek baroti ar graudiem, zāli vai sienu un savā uzturā nesaņem hormonus un medikamentus.

Mūsu brieži tiek audzēti dabiskos apstākļos, mierīgā vidē, kurā nav ārējie stresa faktori, ievērojot visas bioloģiskās prasības. Visa gaļas produkcija, kas tiek piedāvāta tirdzniecībai, tiek pareizi apstrādāta, ievērojot sanitārās prasības un kritērijus.

Izvēlies veselīgu gaļu

Brieža gaļa satur maz holesterīna un tauku – mazāk kā teļa, liellopa vai putnu gaļa, tajā ir jūtams dabīgums un specifiska garša. Briežu gaļas ēdienu izmantošana uzturā pozitīvi iespaido cilvēka veselību, sākot no sirds un asinsvadu sistēmas līdz imūnsistēmai. Tāpat briežu gaļa ir ieteicama arī augošam organismam – bērniem.

Piegāde katru ceturtdienu

Piegāde katru ceturtdienu

Augstākās kvalitātes produkcija

Augstākās kvalitātes produkcija

Droša iepirkšanās internetā

Droša iepirkšanās internetā

Aizvērt
Aizvērt
Ielogoties
Aizvērt
Grozs (0)

Grozā nav nevienas preces.. Grozā nav nevienas preces..Valoda


0